+48 22 868 21 43
+48 501 339 799

Szanowni Państwo,


Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/We (dalej "RODO"), które ma na celu lepszą ochronę Państwa danych. W związku z powyższym informujemy Państwa o przetwarzanych przez nas danych osobowych, a także przysługujących Państwu w związku z tym prawach.


 1. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Fastair Cargo Antoni Sawina, ul. Meander10/9, 02-791 Warszawa NIP: 738-119-56-58, REGON: 015882936, tel.+48 868 21 43, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 2. Przetwarzamy Państwa dane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO - tj. przetwarzanie danych osobowych Państwa bądź Państwa pracowników jest niezbędne do wykonania umowy, której są Państwo stroną, w szczególności do celów informowania ich o stawkach i wszystkich aspektach związanych z transportem towarów, a także w celu wykonania czynności oraz formalności związanych z dokonywaniem międzynarodowego obrotu towarowego przewidzianych w ustawodawstwie celnym Unii Europejskiej oraz celnych i podatkowych przepisach krajowych.
 3. Podanie przez Państwa swoich danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zawarcia (oraz czynności dążących do zawarcia umowy) i realizacji umowy z Fastair Cargo Antoni Sawina.
 4. Fastair Cargo Antoni Sawina będzie przechowywał Państwa dane osobowe do upływu przedawnienia roszczeń związanych z umową jaką Państwo zawarli z Fastair Cargo Antoni Sawina.
 5. Fastair Cargo Antoni Sawina może przekazywać Państwa dane osobowe swoim dostawcom, którym zleci usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych np. dostawca usług przewozowych, dostawca usług prawnych, dział marketingu, dostawca usług IT. Wszystkie podmioty, którym Fastair Cargo Antoni Sawina będzie przekazywać Państwa dane osobowe będą je przetwarzać na podstawie umowy z Fastair Cargo Antoni Sawina i tylko zgodnie z poleceniami Fastair Cargo Antoni Sawina.
 6. Przysługują Państwu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
  1. prawo wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych lub prawo do ograniczenia przetwarzania,
  2. prawo dostępu do Państwa danych osobowych,
  3. prawo żądania sprostowania Państwa danych osobowych,
  4. prawo żądania usunięcia Państwa danych osobowych - "do bycia zapomnianym",
  5. prawo żądania ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych,
  6. prawo do przenoszenia Państwa danych osobowych,
  7. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych - tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aby skorzystać z powyższych praw, mogą Państwo kontaktować się z Fastair Cargo Antoni Sawina zgodnie z punktem 1 niniejszej informacji.