+48 22 868 21 43
+48 501 339 799
Firma FASTAIR CARGO jest międzynarodowym i doświadczonym spedytorem lotniczym, morskim oraz drogowym, oferującym usługi na wysokim poziomie dla biznesu o międzynarodowym zasięgu. Została utworzona w 2004 roku i posiada swoje miejsce na rynku spedycyjnym w kraju jak i na świecie, ze specjalizacją w transporcie lotniczym. Posiada swoje miejsce na rynku spedycyjnym w kraju jak i na świecie, ze specjalizacją w transporcie lotniczym.

Jest członkiem Światowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych do którego należą linie lotnicze i doświadczeni spedytorzy spełniający wysokie kryteria jakości.

Posiada w dawnym rozumieniu uprawnienia agencji celnej i dostęp do zgłoszeń celnych drogą elektroniczną.

FASTAIR CARGO specjalizuje się w transporcie i spedycji lotniczej, oferując swoje usługi związane ze wszelkimi czynnościami występującymi wokół tego transportu. W szczególności odbiór/dostawa towaru do/z lotniska, usługi agencji celnej, ubezpieczenie, awizacje, dokumentacje, magazynowanie, międzynarodowy fracht lotniczy.

Częstym rodzajem dostaw jest baza "door-to-door", tzn. odbiór towaru od drzwi kontrahenta i dostarczenie go do drzwi odbiorcy. Dla realizacji tego typu dostaw nasza firma ma ustanowione przedstawicielstwa w rożnych krajach na świecie.

W zależności od potrzeb klientów jesteśmy do dyspozycji na każdym odcinku transportu, zarówno "door-to-door" jak i "door-airport", "airport-door" czy " airport-only".

Natomiast jako przedsiębiorstwo transportowe posiadamy własne środki transportu drogowego dzięki czemu może oferować dostawy szybko, bezpiecznie i tanio.